Świecznik - tealight - Sweet Christmas

Świecznik Sweet Christmas z porcelany w kształcie gwiazdki z dekoracjami choinkowymi. Marka Arzberg to wspaniałe upominki oraz elementy sztuki stołu z dekoracją bożonarodzeniową.  Tealight zapakowany w eleganckie pudełka, dlatego świetnie nadaje się wprost na prezent.

Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

95,01 zł
76,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 76,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylPonadczasowy
Rozmiarśr. 11 cm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe
Nowość Promocja