Talerze do makaronu 

Każde danie, poza odpowiednim dobraniem składników i przypraw, wymaga określonego podania. Niektóre potrawy najlepiej prezentują się na płaskich talerzach, inne w głębokich miseczkach, jeszcze inne na półmiskach. Również makaron – jedną z najpopularniejszych w naszym kraju pozycji kuchni włoskiej – podaje się w konkretnym typie nakryć. Oryginalne talerze do pasty sprawiają, że danie jest nie tylko pięknie wyeksponowane, ale także jego spożywanie staje się znacznie wygodniejsze.

Zapraszamy Państwa do Manufaktury Stylu – w naszym sklepie zgromadziliśmy szeroki wybór stylowych talerzy do makaronu cenionych marek.

Eleganckie talerze do prawdziwej włoskiej pasty

Cechą charakterystyczną nakryć stołu, w których zgodnie z tradycją podaje się makaron spaghetti, penne lub tagliatelle, jest przede wszystkim kształt i wielkość. Klasyczny talerz do makaronu jest głęboki i duży. Jego średnica może wahać się od 20 do 30 cm, choć oczywiście spotkać można także talerze do pasty o nieco innych wymiarach. Charakterystyczne szerokie ranty wyglądają wyjątkowo wytwornie, a przy tym mogą posłużyć jako przestrzeń do dodatkowego ozdobienia smakowitego obiadu lub kolacji. Brzegi posypać można ziołami, papryką w proszku, startym parmezanem czy posiekaną świeżą bazylią – taka dekoracja z pewnością spodoba się domownikom lub gościom.

Duże i głębokie talerze do makaronu spaghetti pięknie prezentują się na zastawionym stole, pozwalają elegancko wyeksponować przygotowane danie, a także ułatwiają jego estetyczne spożycie – zwłaszcza w przypadku pasty ze sporą ilością sosu. Wiele osób twierdzi także, że pięknie podane jedzenie również smakuje dużo lepiej!

Porcelanowe nakrycia do makaronu z Manufaktury Stylu

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo stylowe naczynia do lubianych przez wielu włoskich potraw. Wszystkie nasze propozycje wykonane są z wysokiej klasy porcelany przez cenionych producentów z tradycjami, takich jak Rosenthal, Villeroy & Boch czy Arzberg. Oryginalny, ozdobny talerz do spaghetti stać się może elementem domowej zastawy – w takim przypadku warto dopasować jego styl do reszty naczyń. Talerze tego typu mogą także stanowić ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli uwielbia ona prawdziwą pastę. Różnorodne wielkości, kształty, kolory i zdobnictwo dostępnych w Manufakturze Stylu propozycji sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie – niezależnie od indywidualnych upodobań czy aranżacji jadalni.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ozdobnych głębokich talerzy do makaronu. Zapewniamy bezpieczną i szybką wysyłkę, a razie pytań lub wątpliwości – służymy profesjonalnym doradztwem.

Nowość Promocja