O nas  
 

Nasza firma powstała w 1997 roku z pasji do porcelany, projektowania i wyposażania wnętrz. Naszym celem było – i nadal jest – dziele się z Klientami naszym zamiłowaniem . Od początku zajmujemy się wyjątkowymi produktami z wyjątkowych wytwórni.

Podstawą naszej filozofii jest oferowanie produktów, które upiększą nasze codzienne życie, tworzą wyjątkowy klimat wnętrz. Przedmioty z naszej oferty są przez nas wybierane z pieczołowitą starannością. Przedstawiamy marki światowej klasy i jakości. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bardzo tradycyjne, klasyczne wzory, a także nowoczesne, innowacyjne wzornictwo światowej rangi projektantów.

Jakość
Zarówno produkty klasyczne, jak i te nowoczesne łączy wysoko jakość, tradycja wykonania i oryginalność. To sprawia, że z pośród tak dobranego asortymentu Klient dużo łatwiej, ze spokojem i satysfakcją dokonuje wyboru.

Klient
Nie tylko liczą się produkty - dla nas przede wszystkim ważny jest Klient i jego zadowolenie z zakupionych przedmiotów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszej obsługi była na najwyższym poziomie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu stacjonarnego, a ManufakturaStylu.pl, jako sklep internetowy, jest naszym nowym wyzwaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić wszystkie potrzeby naszych Klientów, bo właśnie ten sklep jest odpowiedzią na ich zapotrzebowanie. Jeśli masz jakiekolwiek zapytania, uwagi, czy po porostu chcesz się z nami podzielić swoimi przemyśleniami, zapraszamy do kontaktu: info@manufakturastylu.pl.

Życzymy dużej przyjemności z zakupów w Manufakturze Stylu!

Nowość Promocja