Barefood 

Arzberg Barefood porcelana niemiecka, Sklep z porcelaną niemiecką, talerze, kubki, filiżanki, półmiski, salaterki

KOLEKCJA BAREFOOT ARZBERG

"Barefoot Living" to przede wszystkim sposób życia - ciepły, z uśmiechem, z dobrym samopoczuciem i relaksem w ciągu dnia. Chodzi o dobre chwile z cudownymi ludźmi i produktami, które przydarzyły się przy danej okazji. Tak jak "Barefoot Living Collection" firmy Arzberg, którą Til Schweiger zaprojektował razem z zespołem projektantów Arzberg. Każda sztuka porcelanowa jest produkowana w Niemczech. Kremowe szkliwo daje porcelannie naturalny i nieskomplikowany wygląd, a ręcznie malowany pasek w kolorze "szarego kamienia" i "brudnego niebieskiego" - przypomina kolor oceanu.

Nowa kolekcja porcelanowa, która jest obecnie używana w Barefood Deli i wkrótce będzie częścią wyposażenia hotelu Tila Schweigera w Timmendorf Beach, składa się z talerza zupy, dużej miski, talerza na przekąski, talerza śniadaniowego i talerza obiadowego, oraz małej i dużej salaterki, kieliszka do jajka oraz dwóch kubków do picia. Dopełnieniem kolekcji jest zestaw sztućców w komplecie dla sześciu osób.

Niemiecki projekt przypomina nam powrót do lat '70 i '80 i obraz Barów Mlecznych. To ciepłe i przyjemne wspomnienia dawnych lat. Najwyższa jakość niemieckiej porcelany Arzeberg dają nam poczucie wytworności w codzienności, a prosta forma i przyjazne barwy uprzyjemniają każdą chwilą spędzoną przy stole.

Nowość Promocja