Marki Jest 43 marek

na stronę
 • Laboratório d'estórias

  Portugalska manufaktura dekoracji, figurek i przedmiotów codziennego użytku, wykonanych z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół.

  0 produkty/ów

 • Alessi

  Marka Alessi łączy w sobie aż trzy głównej kolekcje Alessi, A di Alessi i Alessi Officina. Firma Alessi powstała około 1900 roku, założyciele był Giovanni Alessi. Każda z nich jest inna, skierowana do innych odbiorców, ale łącza ich wspólne cechy: świetny design, najwyższa jakość wykonania i materiałów oraz funkcjonalność. Nasz sklep z Alessi współpracuje od wielu lat. Gwarantujemy jakość i oryginalność wszystkich produktów. Mamy bardzo bogatą ofertę produtkó Alessi dostępnych w ciągu 1-3 dni.

 • Arabia Finland

  Arabia jest znaną fińską marką i od ponad 130 lat swojej działalności wiedzie prym wśród producentów porcelany europejskiej.

 • Arzberg

  Arzberg - bawarska wytwórnia porcelany, słynie z najlepszego wzornictwa i wysokiej jakości produktów. Szeroka oferta, zestawy do kawy, herbaty i obiadu, dostępna w sklepie Manufaktura Stylu.
 • AS Ćmielów

  AS Ćmielów - Polska manufaktura porcelany. Cała oferta, figurki, kubki, filiżanki i dekoracje, dostępna w sklepie internetowym Manufaktura Stylu.

 • Ashleigh & Burwood

  Sklep z lampami zapachowymi. Lampy zapachowe wykonane z porcelany, ceramiki czy szkła. Elegancki i luksusowy wyrób wykonany z najwyższą precyzją. Największa firma produkujące dyfuzory katalityczne to brytyjska marka  Ashleigh & Burwood. Katalityczne spalanie działa – gdy palnik zostanie podgrzany, lampa uwalnia, poprzez kamień wybrany z bogatej oferty aromat. Ponadto lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i roztocza oraz niwelują nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

 • Bordallo Pinheiro

  0 produkty/ów

 • Chilly's Bottles

  Chilly's została założona w 2010 roku przez Jamesa Butterfielda i Tima Bouscarle'a w celu zapewnienia ludziom możliwości posiadania zimnej wody w biegu, bez konieczności kupowania jednorazowych plastikowych butelek na wodę. Rezultatem była butelka Chilly's. Nowoczesny i stylowy produkt zaprojektowany, aby połączyć wygodę plastikowej butelki na wodę z wysoką wydajnością technologii i ekologicznymi zaletami tradycyjnej butelki. W dążeniu do naszej misji poszerzyliśmy teraz asortyment o szerszy wybór produktów wielokrotnego użytku, o wiele bardziej ekscytujących produktów w fazie rozwoju!

 • Couture Kingdom

  0 produkty/ów

 • Goebel

  Goebel- niemiecka wytwórnia porcelany i szkła w pełnej ofercie dostępna w sklepie internetowym Manufaktura Stylu. Kolekcje Klimta, Muchy, Renoira, Britto i inne.

 • HARDANGER

  Hardanger Bestikk to marka, która wyrosła z tradycji norweskiego wzornictwa. Od ponad pół wieku obecna na skandynawskich stołach, a od kilkudziesięciu lat z sukcesem zdobywa miłośników w Europie i Stanach Zjednoczonych. Fabryka mieści się w Kinsarvik, na wybrzeżach malowniczego fiordu Hardanger, ukryta przed miejskim zgiełkiem, pomiędzy drzewami rosnącymi na skałach, a taflą wody fiordu. Tu, w roku 1963, dwudziestopięcioletni Odd Leikvoll uruchamił pierwszą fabrykę sztućców i upominków ze stali szlachetnej. Dziś nad produkcją Hardanger, napotężniejszego producenta sztućców w Skandynawii, czuwa jego syn Rune. Większość nazw kolekcji pochodzi od imion córek i wnuczek założyciela firmy. Znajdziemy tu Idę, Norę, Tinę, Tuvę czy Heddę.

 • Hurom

  Hurom wyciskarki do soków typu slow juicer. Nasz sklep jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Wszystkie urządzenia są nowe, posiadają gwarancję 10 lat na silnik. Ewentualne reklamacje odbywają się w tak zwanym systemi "door to door", czyli kurier odbiera uszkodzone urządznie i przywozi pod wskazany adres.

  Gwarancja 100% satysfakcji.

  0 produkty/ów

 • Iittala

  Iittala - duży wybór produktów fińskiej wytwórni porcelany, szkła i dekoracji. Kolekcje Iittala Aalto, Origo, Teema, Sarjaton dostępne w Manufaktura Stylu.
Nowość Promocja