Talerze deserowe 

Codzienna kawa to rytuał wielu osób. Niektórzy piją ją w pośpiechu przed wyjściem do pracy, inni w biurze, a jeszcze inni w domowym zaciszu, delektując się ulubionym napojem i ciesząc chwilą tylko dla siebie. Bez wątpienia ten aromatyczny napój może wprawić nas w lepszy nastrój, kiedy pijemy go w pięknej zastawie. Warto więc zaopatrzyć się w talerzyki deserowe z porcelany w komplecie ze stylowo zdobionymi filiżankami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

​Piękno ceramiki

Drobne przyjemności w ciągu dnia poprawiają nastrój, pozwalają się odprężyć oraz zrelaksować. Dla wielu osób jest to na przykład filiżanka ulubionej kawy i słodka przekąska, podana na ozdobnym talerzyku do ciasta. Taka zastawa przydaje się podczas przyjmowania gości, a także chwil, które spędza się samemu ze sobą. Najlepiej więc dopasować ją do własnego gustu i preferencji oraz uwzględniając aranżację wnętrza. Jeśli chodzi o talerzyki deserowe, porcelana to popularne tworzywo, z którego się je wytwarza. Jest znana już od wieków i uchodzi za bardzo stylową oraz elegancką. Może być gładka lub posiadać zdobienia. W pięknej zastawie, składającej się z filiżanki i talerzyka do ciasta, rytuał picia kawy wraz ze słodką przekąską stanie się jeszcze bardziej przyjemny!

​Szeroki wybór zdobień i kształtów

Aby zastawa stołowa komponowała się z danym wnętrzem, musi tworzyć z jego wystrojem spójną całość. To samo dotyczy filiżanek do kawy i talerzyków do ciasta. Jeśli chcesz postawić na elegancję, warto wybrać porcelanowe zestawy. Dostępne są one w różnych wzorach oraz kształtach. Dużym zainteresowaniem cieszą się talerze deserowe kwadratowe, które trafiają w gust osób poszukujących kreatywnych rozwiązań. Wyróżniają się one oryginalnością w porównaniu do standardowych okrągłych, jednak oba warianty równie piękne się prezentują. Znaczenie ma również wzór. W tej kwestii prym wiodą talerze deserowe w kwiaty lub inne motywy roślinne.
 
Dobór odpowiedniej zastawy stołowej to kwestia indywidualna. Najlepiej podjąć go na podstawie własnego gust i wyczucia stylu. W tym celu warto zapoznać się z dostępnymi na naszej stronie propozycjami filiżanek i talerzy deserowych, kwadratowych, okrągłych, w kwiaty lub inne wzory. Zapraszamy do składania zamówień w Manufakturze Stylu!

na stronę
Nowość Promocja