Arzberg 

Ponadczasowe wyroby z porcelany marki Arzberg zachwycają od pokoleń. Bogata oferta form i dekoracji daje nam możliwość dopasowania zestawy stołowej do naszych codziennych potrzeb. W ofercie tej marki znajdziemy serwisy obiadowe, herbaciane, kawowe oraz dodatki kuchenne, takie jak pojemniki do przechowywania żywności, pudełka na lunch, półmiski do zapiekania czy pojemniki z przykrywą. Wszystkie elementy zestawów porcelanowych można kupować na sztuki, co daje nam jeszcze większą swobodę w skompletowaniu porcelany na miarę naszych potrzeb.

Nowa kolekcja Tric Sunshine zachwyca złotym dekorem, który można zmywać bezpiecznie w zmywarce oraz Joyn - styl skandynawski, naturalne odcienie porcelany w kształtach, które ocieplą każdą przestrzeń, nadając wnętrzu uczucie harmonii i domowej atmosfery.
Niezmienną od wielu lat popularnością ciszą się kolekcje Cucina, Form2000 i Tric.
Arzberg to firma, której porcelanowe przedmioty i naczynia łączą pokolenia, a ponadczasowość form i kolekcji sprawią, że przez pokolenia będziesz cieszyć się ich wartością.

Nasz sklep oferuje porcelanę Arzberg od ponas 20 lat. Mamy doświadczenie, dlatego z przyjemnością podzielimy się naszymi uwagami i pomożemy dokonać wyboru serwisu do kawy,  herbaty czy zastawy stołowej.

na stronę
Nowość Promocja