AS Ćmielów 

Sklep internetowy AS Ćmielów z pełną ofertą tej polskiej marki - oryginalne figurki, unikatowe filiżanki i luksusowe prezenty na wyjątkowe okazje.

Porcelana z manufaktury AS Ćmielów to kontynuacja wieloletnich tradycji znanej wytwórni serwisów obiadowych i kawowych. Obecnie manufaktura słynie z miniaturowych figurek, zaprojektowanych w latach 50. i 60. XX wieku przez artystów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Kolekcja cały czas rozbudowywana jest o kolejne wzory. Przedmioty trafiają w ręce kolekcjonerów i znawców porcelany na całym świecie.

Warto podkreślić, że wciąż dużym powodzeniem cieszą się zarówno stare, jak i nowe wzory serwisów kawowych, kubków, filiżanek Ćmielów. Dziś marka w swojej ofercie posiada blisko 400 różnych wzorów figurek, serwisów kawowych, unikatowych kubków i filiżanek.

Produkty Ćmielów produkowane są ręcznie, z najdoskonalszej porcelany, a następnie są również ręcznie dekorowane. Wyroby posiadają zabezpieczenia chroniące je przed fałszowaniem i podrabianiem. Najważniejszym znakiem oryginalności jest różowa, czworokątna pieczęć, którą wykonuje się ze specjalnej masy porcelanowej. Dodatkowo każdy wyrób posiada certyfikat autentyczności o niepowtarzalnym numerze, obejmujący datę powstania wzoru i nazwisko autora.

Honorujemy Karty Klubu Kolekcjonera. Skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu.

na stronę
Nowość Promocja