Villeroy & Boch 

Kultowa marka Villeroy&Boch.

Swoje początki firma Villeroy&Boch datuje na rok 1836. Ponad 270 lat doświadczenia doprowadziły ją do miejsca, w którym nie ma sobie równych. Niezwykle dopracowane wzornictwo, formy i jakość robią wrażenie na klientach na całym świecie. 

Porcelana Villeroy&Boch sprawia, że codzienne posiłki są niczym uroczyste przyjęcia. Każda czynność w domu, gotowanie, pieczenie, serwowanie, podawanie do stołu i jego nakrywanie, stają się przyjemne, łatwe i sprawne. Naczynia stołowe tej bawarskiej marki wykonane są z najwyższej jakości porcelany.

Co znajdziesz w ofercie?

Jako oficjalny sklep Villeroy&Boch przedstawiamy ofertę tej znakomitej fabryki, w której znajdziecie porcelanę Bone China, porcelanę Premium, sztućce, kieliszki do wina, szklanki oraz elementy dekoracji wnętrz takie jak wazony, patery, figurki, dodatki stołowe, łazienkowe oraz ogromny wybór propozycji na prezenty. Każdego roku w okresie Wielkanocy i Bożego Narodzenia. Villeroy&Boch oferuje szeroki asortyment sezonowych produktów w limitowanych edycjach

Asortyment marki Villeroy&Boch jest wyjątkowo bogata, podzielona na wszystkie możliwe tematy i potrzeby dla kuchni, biura, prezenty i wyposażenia całego domu oraz ogrodu umilając czas spędzony w otoczeniu tych wyjątkowych przedmiotów.

Jak pracujemy z Villeroy&Boch?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie dostępne i aktulane kolekcje. Naszą mocną stroną jest doświadczenie, znajomość oferty oraz wysoka dostępność oferowanych produktów.
Ewoluująca oferta Villeroy&Boch jest przez nasz sklep systematycznie uzupełniana. Jednak jeśli nie znalazłeś interesującej Cię pozycji, skontaktuj się z nami, a jak najszybciej dodamy ja do sklepu online.

na stronę
Nowość Promocja