Talerze głębokie 

Talerze głębokie standardowo służą do serwowania tradycyjnych zup oraz warzywnych kremów. Jednak ich zastosowanie bardzo się zmieniło i ich wykorzystanie jest znacznie szersze. Talerze głęboki świetnie sprawdzają się podawania past i wszelkich dań z makaronem czy tzw. pierożków ravioli, które często są serwowane z sosem. Talerz z głębokim dnem znajdzie także zastosowanie dla wymyślnych deserów, które potrzebuję więcej miejsca do prezentacji niże na tradycyjnym talerzu czy salaterce.

Posiadanie różnorodnych form, kolorów i kształtów talerzy głębokich daje nam możliwość nie tylko wiele możliwości pokazania dań, ale także urozmaica dekorację stołu. Możliwość kupowania talerzy na sztuki pozwala na uzupełnieniu serwisu, rozszerzeniu posiadanego zestawu na więcej osób oraz skompletowanie brakujących elementów porcelanowych setów.

Pozostaje wybór kształtu i formy. Szeroki wybór okrągłych, kwadratowych i prostokątnych talerzy, a także różne wysokości i szerokość rantu pozwolą na dostosowanie do potrzeb użytkownika i jego kulinarnych fantazji.

na stronę
Nowość Promocja