Patery, tacki i misy 

Odkryj bogactwo kategorii Misy i Patery w Manufakturze Stylu, gdzie funkcjonalność spotyka się z designerskim wyrafinowaniem. Głębokie misy, idealne na sałatki, metalowe kosze pomieścić dużą ilość świeżych owoców, a eleganckie patery świetnie wyeksponują nie tylko tort, ale także inne słodkości czy przekąski. Wybierając misę, zastanów się, do jakiego celu będzie służyć - dekoracyjne misy sprawdzą się w salonie, podczas gdy proste będą idealne do podawania sałatek czy owoców.

Kosze na owoce w niespotykanych kształtach i materiałach, takie jak ręcznie spawane kosze marki Alessi, czy patery marki WMF to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także designerski akcent dla Twojego wnętrza. Surowe materiały doskonale komponują się z kolorowymi owocami, tworząc unikalny efekt.

Patery, choć tradycyjnie używane do wykładania tortów, dziś przybierają różne kształty i formy. Oryginalne patery w stylu retro czy surowe, czarne paterki z „rozsypanych” kawałków stali nierdzewnej dodadzą niepowtarzalnego charakteru Twoim przekąskom. W Manufakturze Stylu znajdziesz szeroki wybór mis i pater, wykonanych z różnych materiałów, takich jak metal, drewno, tworzywo sztuczne, szkło, ceramika, by idealnie dopasować się do charakteru Twojego wnętrza.

na stronę
Nowość Promocja