Cukiernice 

Elegancja i tradycja? A może nowoczesny design i odważne wzory? Każdy z tych stylów można odnaleźć we współczesnych dodatkach i akcesoriach kuchennych, takich jak cukiernica porcelanowa. Niezależnie od tego, czy szukasz elementów zastawy w stylu rustykalnym, czy też interesują Cię nieszablonowe projekty, szeroki asortyment naszego sklepu pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

​Cukiernica — biała elegancja kontra śmiałe wzornictwo 

Cukiernice porcelanowe to wyjątkowy element zastawy stołowej. Pojawiają się na stole za każdym razem, gdy gościmy przyjaciół lub znajomych, towarzyszą nam również podczas parzenia codziennych porannych kaw, popołudniowych herbat czy wieczornych naparów. To jednak niejedyna ich rola – cukiernice powinny bowiem stanowić także stylową ozdobę stołu. To dlatego projektanci współczesnych serwisów kawowych stawiają już nie tylko na ponadczasową biel i elegancję, lecz także coraz śmielej wybierają zdecydowane kolory oraz wyszukane wzory roślinne czy zwierzęce.

Cukiernica porcelanowa — dekoracja na każdy stół

Cukiernice z porcelany nie muszą być krzykliwe czy wymyślne. Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie odpowiedni projekt znajdą dla siebie także miłośnicy prostoty i minimalizmu. Jeżeli zależy nam na klasycznej i funkcjonalnej formie, najlepszym wyborem będzie cukiernica biała, o owalnym kształcie i bez zbędnych zdobień. Tego typu cukiernice porcelanowe są uniwersalne, proste i będą stanowiły doskonały dodatek na każdy stół – tak na co dzień, jak i od święta.

na stronę
Nowość Promocja