Heritage Dynasty 

Kolekcja porcelany Heritage Dinasty to jedna z najbardziej luksusowych i prestiżowych kolekcji marki Rosenthal. Została stworzona przez niemieckiego artystę i projektanta, Michaela Siegera, we współpracy z ekspertami z zakresu formy i wzornictwa porcelany.

Heritage Dinasty to połączenie tradycyjnego stylu i nowoczesnej technologii. Porcelana z tej kolekcji jest wyjątkowo trwała, a jednocześnie zachowuje piękno i elegancję tradycyjnej porcelany.

Charakterystyczną cechą kolekcji Heritage Dinasty są bogate, dekoracyjne wzory, inspirowane sztuką chińską i japońską. Porcelana zdobiona jest w piękne, kolorowe kwiaty, motyle i ptaki, a całość dopełniają subtelne złote elementy.

W skład kolekcji Heritage Dinasty wchodzą różne elementy, takie jak talerze, filiżanki, wazy, dzbanki, kubki, półmiski, wazony, puzderka i wiele innych. Kolekcja ta stanowi doskonały wybór dla miłośników porcelany oraz osób, które cenią sobie luksus i wysoką jakość wykonania.

Porcelana z kolekcji Heritage Dinasty jest bardzo ceniona przez kolekcjonerów i jest dostępna tylko w wybranych sklepach z porcelaną na całym świecie.

Nowość Promocja