Kubki 

Połączenie wyjątkowego wzornictwa z funkcjonalną formą tworzy niezwykłe przedmioty użytku codziennego. W naszej ofercie znajdują się kubki porcelanowe uznanych w branży producentów, jak: AS Ćmielów, Rosenthal, czy Arabia Finland. Odznaczają się kunsztownie wykonanymi malowaniami, odzwierciedlającymi motywy ludowe, dekory świąteczne, czy dzieła artystyczne. Ciekawą propozycją są egzemplarze ozdobione grafiką zaczerpniętą z bajek o Muminkach.

Proponujemy prawdziwe dzieła sztuki o charakterze użytkowym, które codzienne czynności pozwolą przemienić w przyjemne rytuały. Kubki porcelanowe powstają na bazie szlachetnego materiału o wyjątkowych właściwościach. Idealnie sprawdzają się jako naczynia do smakowania gorących herbat, jak i rozkoszowania się chłodnym sokiem. Ofertę poszerzamy o nowe propozycje cenionych w branży marek.

Kubki są obecnie najpopularniejszymi naczyniami, z których pijemy ciepłe napoje. Są uniwersalne i praktyczne. Pozwalają nalać do środka więcej ulubionej kawy, herbaty lub naparu ziołowego. Wykonane z porcelany zyskują nie tylko dodatkowe walory estetyczne, ale i praktyczne. Kubki z porcelany, które dostępne są w naszym sklepie, to produkty z najwyższej półki. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania!

​Kubki porcelanowe – praktyczne i zachwycające

Jaka jest przewaga kubków nad filiżankami? Mieści się w nich zdecydowanie więcej ciepłego napoju, którym można cieszyć się dłużej w każdych okolicznościach – w pracy i w domu. Przyjmuje się, że filiżanki są zdecydowanie bardziej eleganckie i nadają się do serwowania picia gościom. Porcelanowe kubki wcale nie muszą być od nich gorsze! Sprawdzą się w czasie niezobowiązujących spotkań ze znajomymi, kiedy zależy Ci na komforcie i swobodzie. Z kubeczkami porcelanowymi w dłoniach można dłużej cieszyć się aromatyczną kawą albo herbatą w trakcie rozmowy z bliską osobą – zwłaszcza że porcelana dłużej trzyma ciepło. Design, jaki proponują czołowi producenci tych wyrobów, może robić wrażenie! Proponowane przez nas kubki dostępne są w rozmaitych kształtach, pojemnościach i kolorach, ze wzorami i bez.

​Kubki z porcelany – nasza oferta

Co można znaleźć w naszym sklepie? Kubki porcelanowe najwyższej jakości, wykonane z dbałością o detale i spełniające wymagania klientów, dla których znaczenie ma zarówno aspekt praktyczny, jak i wizualny. Sprzedajemy kubki na sztuki i w zestawach. Są to zarówno naczynia w neutralnych, eleganckich barwach, jak i kolorowe kubki porcelanowe. Uwielbiasz Boże Narodzenie? Znajdziesz u nas produkty dekorowane motywami świątecznymi. Kochasz kwiaty? Wybieraj wśród licznych kubków malowanych w subtelne, floralne wzory. A może szukasz kubka, który da wyraz Twoim artystycznym zainteresowaniom? Tak, taki również znajdziesz w bogatym katalogu naczyń, jakie oferujemy. Proponujemy tyle i dużo więcej! W różnych pojemnościach i formach.

Kubki z porcelany wspaniale spełniają swoje użytkowe funkcje, a jednocześnie pięknie się prezentują. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem!

na stronę
Nowość Promocja