Figurki porcelanowe

Figurki porcelanowe - ponadczasowa dekoracja, która zachwyca

Figurki porcelanowe są piękną dekoracją domu czy mieszkania. Dodają wnętrzu elegancji i ponadczasowego charakteru. W ofercie naszego sklepu dostępne są najwyższej jakości figurki porcelanowe, które przedstawiają anioły, zwierzęta czy ludzi. 

Figurki porcelanowe - świetna dekoracja pomieszczenia

Figurki z porcelany będą dekoracją wnętrza, dodadzą mu charakteru, ale też nutę subtelności. Wspaniale prezentują się te przedstawiające anioły, które są symbolem opieki, ale też miłości. Można wybrać figurkę porcalanową anioła z kwiatami, ale też figurkę w humorystycznym wydaniu, a więc anioła ze słuchawkami na uszach czy patrzącego przez lornetkę z kolekcji marki Rosenthal. Figurki porcelanowe wcale nie muszą być w kolorze białym. Można wybrać także figurki porcelanowe złote, wpisujące się w estetykę glamour. Anioły są symbolem wsparcia, opieki i miłości, dlatego są często wybierana na prezent z okazji narodzin dziecka, komunii, ślubu czy urodzin. W naszym sklepie można zakupić kolekcję figurek z instrumentami, które wytwarza rodzima marka AS Ćmielów.

Figurki porcelanowe - świetny pomysł na prezent 

Figurki porcelanowe będą doskonałym prezentem dla każdego miłośnika sztuki, czy pięknych dekoracji. Można zdecydować się na figurki porcelanowe zwierzęta takie jak porcelanowy kot, pies, żaba, ptak, koń, zając czy królik, a nawet słoń, wielbłąd czy owca. Trafnym wyborem są też porcelanowe figurki ludzi przedstawiające osoby w różnych pozach, tancerzy, pary, marki z dziećmi, a także postaci z filmów czy bajek. Niezwykłe projekty pochodzą z manufaktury Lladro, której oferta jest niezwykle obszerna i można znaleźć odpowiednie figurki z okazji Dnia Matki czy Dnia Dziecka.

na stronę
Nowość Promocja