Porcelana Goebel

Wyjątkowa porcelana marki Goebel zachwyca niezmiennie już od ponad 150 lat. Do dziś produkty te wykonywane są z największą starannością. Marka może poszczycić się mianem jednej z największych wytwórni artykułów upominkowych, dla których jakość idzie w parze z tradycją. Niezwykłe przedmioty z porcelany i szkła zdobią reprodukcje dzieł największych artystów: Claude Moneta, Carla Larssona, Burtona Morrisa, Gustawa Klimta, Alphonse Muchy, Romero Britto,  czy Vincenta van Gogha w postaci obrazu, wazonu, lampy, taca, zegar, a nawet filiżanki do kawy i herbaty, kieliszki, naszyjnik, broszka. lusterko. W kolekcji Rosiny Wachtmeister znalazły się pozytywki, kubek, talerze, figurki i wiele innych. Marak Goebel w naszym sklepie zajmuje szczególne miejsce i jej oferta jest bardzo bogata, na bieżąco uzupełniana.

Ostatnio do artystów współczesnych do Goebel dołączyła  czeszka Lana Frey.

Wytwórnia korzysta wyłącznie z najwyższej jakości szkła i porcelany. Do każdego przedmiotu dołączany jest certyfikat autentyczności oraz gwarancja jakości.

Polecamy Państwu kolekcje okolicznościowe porcelany w naszym oficjalnym sklepie Goebel. Na Wielkanoc figury króliczków z Easter Collection lub Bunny de luxe, a na Boże Narodzenie Goebel Christmas Collection.

na stronę
Nowość Promocja