Kieliszki do jaj 

Praktycznym i szykownym dodatkiem, który swoje zastosowanie znajdzie na wielu stołach są kieliszki do jajek. Świąteczne śniadanie, niedzielny brunch czy kolacja dla przyjaciół i znajomych – każda z tych okazji jest doskonała, by na stole pojawił się elegancki, talerzyk na jajko. W codziennych sytuacjach sprawdzą się natomiast proste i klasyczne podstawki na jajka, które ułatwią domownikom spożywanie ich w ulubionej formie.

Kieliszki do jajek — porcelana na każdą okazję

Choć nie zawsze mamy możliwość zjedzenia wyszukanego śniadania, warto do tego rytuału wprowadzić odrobinę szyku i luksusu – także na co dzień. Porcelanowy talerzyk na jajka to element, który wzbogaci stół o ciekawy i estetyczny szczegół oraz sprawi, że czas spędzony przy śniadaniu stanie się jeszcze przyjemniejszy. Specjalne wgłębienie podstawki na jajka powoduje, że podczas obierania znajduje się ono w tej samej pozycji, dzięki czemu bez problemu uporamy się ze skorupką.

​Podstawki na jajka — niecodzienny przedmiot codziennego użytku

Ciekawy design dodatków użytku domowego sprawia, że są one często wybierane jako prezent. Szukając wyszukanego upominku, warto wziąć pod uwagę te niecodzienne – choć bardzo praktyczne w zastosowaniu – kieliszki do jajek. Porcelana to wyraz elegancji i dobrego gustu, doskonale sprawdzi się więc jako podarunek. Porcelanowy talerzyk na jajka może na przykład pełnić funkcję unikatowego prezentu dla nowożeńców. Podstawki na jajka wręczone z życzeniami wielu wspólnych śniadań z pewnością zostaną zapamiętane jako nietuzinkowy prezent.

na stronę
Nowość Promocja