Taika Siimes 

Taika Siimes

Kolekcja Taika Siimes zaprojektowana przez Klausa Haapaniemi to porcelanowe naczynia z dekoracyjną serią ze zwierzętami w otoczeniu roślin. Wzory przywołują piękny wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie lub zmianę dekoracji stołu, jadalnia nabierze nowego wyglądu. Idealna kolekcja porcelany na śniadania, kolekcje, przystawki i inne małe przekąski. Zestaw można dowolnie łączyć z innymi elementami z kolekcji Taika: miseczki, kubki, talerze i filiżanki do kawy czy porannej herbaty. Jako prezent z pewnością ucieszy przyjaciół.

 • Dostępny. Wysyłka 24h
  Płaski talerz o średnicy 22 cm z kolekcji Taika Siimes projektu Klausa Haapaniemi wykonany z porcelany Iittala. Autor przynosi nowe zwierzęta i kolory do ukochanej kolekcji Taika. Jego piękno przywołuje piękny wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie stołu. Idealny dla osób pijących kawę i herbatę. Łączy się z łatwością z innymi elementami z kolekcji Taika. 
  Iittala
  %
  164,00 zł 155,80 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h
  Duży płaski talerz o średnicy 27 cm z kolekcji Taika Siimes projektu Klausa Haapaniemi wykonany z porcelany Iittala. Autor przynosi nowe zwierzęta i kolory do ukochanej kolekcji Taika. Jego piękno przywołuje piękny wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie stołu. Idealny dla osób pijących kawę i herbatę. Łączy się z łatwością z innymi elementami z kolekcji Taika. 
  Iittala
  %
  199,00 zł 189,05 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h
  Miseczka o pojemności 300 ml z kolekcji Taika Siimes projektu Klausa Haapaniemi wykonana z porcelany Iittala. Autor przenosi nowe zwierzęta i kolory do ukochanej kolekcji Taika. Jego piękno przywołuje piękny wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie stołu. Idealny dla osób pijących kawę i herbatę. Łączy się z łatwością z innymi elementami z kolekcji Taika. 
  Iittala
  %
  124,00 zł 117,80 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h
  Kubek z kolekcji Taika Siimes projektu Klausa Haapaniemi wykonany z porcelany Iittala. Autor przenosi zwierzęta i kolory do kolekcji Taika. Jego piękno przywołuje ciepły wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie stołu. Idealny dla osób pijących kawę i herbatę. Łączy się z łatwością z innymi elementami z kolekcji Taika. 
  Iittala
  %
  132,00 zł 125,40 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h
  Miseczka o pojemności 600 ml z kolekcji Taika Siimes projektu Klausa Haapaniemi wykonana z porcelany Iittala. Autor przenosi nowe zwierzęta i kolory do ukochanej kolekcji Taika. Jego piękno przywołuje piękny wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie stołu. Idealny dla osób pijących kawę i herbatę. Łączy się z łatwością z innymi elementami z kolekcji Taika. 
  Iittala
  %
  153,00 zł 145,35 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h
  Filiżanka do kawy z kolekcji Taika Siimes projektu Klausa Haapaniemi wykonana z porcelany Iittala. Autor przynosi nowe zwierzęta i kolory do ukochanej kolekcji Taika. Jego piękno przywołuje piękny wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie stołu. Idealny dla osób pijących kawę i herbatę. Łączy się z łatwością z innymi elementami z kolekcji Taika. 
  Iittala
  %
  99,00 zł 94,05 zł
 • Dostępny. Wysyłka 24h
  Spodek o średnicy 15 cm z kolekcji Taika Siimes projektu Klausa Haapaniemi wykonany z porcelany Iittala. Autor przynosi nowe zwierzęta i kolory do ukochanej kolekcji Taika. Jego piękno przywołuje piękny wiosenny dzień. Taika Siimes to świetny sposób na odświeżenie stołu. Idealny dla osób pijących kawę i herbatę. Łączy się z łatwością z innymi elementami z kolekcji Taika. 
  Iittala
  %
  74,00 zł 70,30 zł
Nowość Promocja