Château Septfontaines 

Château Septfontaines

Kolekcja Château Septfontaines Villeroy & Boch to ekskluzywna linia, która inspirowana jest francuskim stylem zamkowym. Nazwa kolekcji odnosi się do imponującego zamku Septfontaines w Luksemburgu, który jest jednym z najważniejszych zabytków regionu.

W skład kolekcji wchodzą różnego rodzaju elementy, takie jak talerze obiadowe, talerze deserowe, filiżanki, kubki, miseczki i tace, wykonane z najwyższej jakości porcelany. Charakterystyczne dla kolekcji są ozdobne wzory, które nawiązują do stylu barokowego i klasycystycznego. Co czyni ją idealną na specjalne okazje, takie jak przyjęcia, kolacje lub uroczystości rodzinne.

Relief z błyszczącej porcelany i matowej dekoracji  dodaje kolekcji ponadczasowej elegancji, a delikatne wykończenie 20-karatowym złotem dodaje nutkę luksusu. To piękna kolekcja, która na pewno zrobi wrażenie na gościach podczas eleganckiej kolacji czy przyjęcia. Kolekcja Chateau jest częścią kolekcji Villeroy&Boch Signature wykonanej z najwyższej jakości Porcelany Premium.

na stronę
Nowość Promocja