Półmiski owalne 

Co jest ważne podczas przyjęć lub codziennych posiłków w rodzinnym gronie? Pyszne jedzenie, odpowiednia atmosfera oraz pięknie nakryty stół. Znaczenie ma więc zastawa, obrus, dodatki w postaci kwiatów lub świec, ale także naczynia do serwowania. Sporą popularnością cieszą się w tym kontekście stylowe owalne półmiski. Stanowią one atrakcyjną dekorację, a przy tym pozwalają wyeksponować drobne przekąski i ułatwić domownikom i gościom swobodny dostęp do nich.

Poszukujecie Państwo wysokiej jakości owalnego półmiska do domu lub na prezent dla bliskiej osoby? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, pochodzącymi od cenionych producentów.

Eleganckie owalne półmiski z porcelany

Pięknie, a przy tym funkcjonalnie zastawiony stół pozwala jeszcze bardziej cieszyć się wspólnym posiłkiem. Zgromadzone w tej kategorii półmiski owalne bez wątpienia ułatwią odpowiednio zagospodarować przestrzeń pomiędzy talerzami, a przy tym dodadzą aranżacji charakteru. W zależności od potrzeb, stylu pozostałej zastawy, a także od bieżącej okazji, wybrać mogą Państwo kolorowo zdobiony lub biały owalny półmisek. Naczynie w stonowanych kolorach pasować będzie do większości ustawionych na stole elementów. Model w kwiaty lub wzory z kolei stanowić może główny, przyciągający wzrok punkt aranżacji stołu, ale także doskonale prezentować się będzie na stoliku kawowym czy komodzie.

Na półmisku rozłożyć można zarówno słone, jak i słodkie przekąski. W zależności od rodzaju serwowanych przysmaków zdecydować mogą się Państwo na płaski lub bardziej pojemny głęboki owalny półmisek, który wypełnić można owcami lub zakąskami ułożonymi na sałacie.

Nakrycie stołu najwyższej klasy – propozycje Manufaktury Stylu

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego oferujemy porcelanowe półmiski wysokiej klasy. W Manufakturze Stylu nabyć można naczynia takich marek jak Villeroy & Boch, Arzberg czy Seltmann Weiden. Bardzo ważna jest dla nas także różnorodność, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa zarówno zdobione, jak i białe owalne półmiski. Szeroki wybór różnorodnych modeli z pewnością pozwoli dobrać idealny element zastawy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją płaskich i głębokich owalnych półmisków różnej wielkości. Gwarantujemy bezpieczną i szybką wysyłkę oraz służymy profesjonalnym doradztwem.

Nowość Promocja