Filiżanki 

Filiżanki do kawy i herbaty, do mokki i cappuccino, małe i duże, zdecyduj co lubisz!

Urzekające prostotą, jak i kuszące wyrafinowaną dekoracyjnością potrafią przemienić codzienny rytuał w kilka magicznych chwil z ulubionym napojem. W naszym asortymencie znajdują się filiżanki porcelanowe w wielu niezwykłych wariatach stylistycznych – od prostych, białych egzemplarzy dla miłośników minimalizmu, poprzez dekorowane reprodukcjami Klimta dla zwolenników secesji, aż po bardzo dekoracyjne i finezyjne modele. Zróżnicowanie na filiżanki do kawy, filiżanki do herbaty, filiżanki do mokki oraz duże filiżanki śniadaniowe. 

Oferujemy filiżanki porcelanowe marek takich jak AS Ćmielów, Goebel, czy Franz. Proponujemy naczynia o odmiennej formie, jak również kształcie i pojemności. Dostępne są w zestawie ze spodeczkiem, utrzymanym w tej samej stylistyce. Tak stworzony komplet może być idealnym pomysłem na prezent zarówno dla bliskiej osoby, jak i dla siebie. W ofercie dostępne są produkty w bardzo dużej rozpiętości cenowej, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiedni egzemplarz.

Kawę i herbatę często pijemy w pośpiechu, niewiele zastanawiając się nad sposobem ich podania. A szkoda, ponieważ może być to rytuał dający prawdziwą przyjemność. Aby tak się stało, warto poświęcić czas na przygotowanie naparu i jego skosztowanie, a także zaopatrzyć się w odpowiednie naczynia. Idealne sprawdzą się do tego filiżanki z porcelany!

​Filiżanki porcelanowe – delikatne i wytrzymałe

Porcelanowe filiżanki zdają się bardzo kruche. Jeśli jednak obawiasz się, że często użytkowane szybko się zniszczą – uspokajamy! Dobrej jakości porcelana jest materiałem bardzo odpornym na zużycie. Porcelanowe serwisy są w niektórych domach przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nie bez powodu! Są po prostu nie tylko piękne, ale i trwałe. Filiżanki z porcelany można myć w zmywarce. Dotyczy to przede wszystkim prostych, pozbawionych dekoracji naczyń. W przypadku malowanych filiżanek zaleca się mycie ręczne. Czy porcelana nadaje się do mikrofalówki? W zdecydowanej większości tak! Zawsze warto jednak zwrócić uwagę na zalecenia producenta. Jakie jeszcze zalety ma ten materiał? Wykazuje niskie przewodnictwo cieplne, dzięki czemu napój w filiżance stygnie znacznie wolniej.

​Porcelanowe filiżanki – nasza oferta

Szukasz zgrabnej, subtelnej i minimalistycznej filiżanki? A może wolisz coś kolorowego i dekorowanego? U nas kupisz to, czego potrzebujesz! Oferujemy zakup zarówno pojedynczych naczyń, jak i zestawy – od takich, które składają się z dwóch filiżanek, po niezwykłe i bardzo ekskluzywne serwisy, które sprawdzą się w trakcie ważnych spotkań i wyjątkowych uroczystości. Stawiamy na szeroki wachlarz możliwości i takich producentów, którzy posiadają ugruntowaną renomę i cenieni są przez najbardziej wymagających klientów.

W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych modeli naczyń do serwowania kawy i herbaty – zarówno minimalistycznych pod względem dekoracji, jak i zdobionych, zachwycających detalami. Filiżanka porcelanowa powinna znaleźć się w domu każdego miłośnika ciepłych, elegancko podawanych napojów!

na stronę
Nowość Promocja