Miski okrągłe 

 • % Szybki podgląd Villeroy & Boch
  Dostępny. Wysyłka 24h
  Miska do zupy z kolekcji Avarua od Villeroy & Boch inspirowany pięknem Avarua jest interpretacją podróży żeglarza i odkrywcy Jamesa Cooka i w artystyczny sposób opowiada historię jego odkrycia. Rajski wzór dopełniają delikatne złote linie, które wyczarowują fantastyczny, trójwymiarowy efekt ożywiający kolekcję. Kolekcja Avarua z motywami botanicznymi i w delikatnej kolorystyce sprawi, że...
  Villeroy & Boch
  %
  175,00 zł 154,00 zł
 • Szybki podgląd Villeroy & Boch
  Dostępny. Wysyłka 24h
  Miska na różne dodatki o średnicy 11 cm. Kolekcja Old Luxembourg z francuskim motywem „Brindille”, niebieskie gałązki z kwiatami od prawie 250 lat zdobią ten organicznie uformowany serwis Villeroy & Boch. Delikatny rokokowy motyw, miękkie płaskorzeźby i delikatne, subtelne dekoracje na białej, błyszczącej porcelanie łączą się tworząc ponadczasowo elegancki wygląd.
  Villeroy & Boch
 • % Szybki podgląd Villeroy & Boch
  Wysyłka do 14 dni
  Miska na słodkie przysmaki w kolorach wiosny z kolekcji Colourful Spring od Villeroy & Boch. Przebiśniegi są pierwszymi zwiastunami wiosny. Subtelne kwiaty i kolorowe motyle wprowadzą wiosnę do Twojego domu. Niech Twój dom rozkwitnie. Ciesz się Wielkanocą z ukochanymi osobami.
  Villeroy & Boch
  %
  99,00 zł 79,20 zł
Nowość Promocja