Miski z pokrywką 

Funkcjonalne wyposażenie kuchni umożliwia wygodne przechowywanie żywności oraz jej ochronę przed utratą świeżości i dobrego smaku. Miski z pokrywką z oferty sklepu Manufaktura Stylu to produkty, które swoje zastosowanie znajdą w każdym domu oraz w profesjonalnych kuchniach. Bez problemu przechowasz w nich gotowe dania lub półprodukty, chroniąc je przed przenikaniem do środka zapachów. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz miseczki z przykrywką, w których bez problemu umieścisz owoce, warzywa oraz żywność pozostałą np. po świętach!

Zachowaj świeżość potraw na dłużej

Praktyczne pojemniki i miski do przechowywania z pokrywką są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni, pozwalającym na wygodne przechowywanie w nich różnego rodzaju żywności. Artykuły spożywcze narażone na wysychanie, przesiąkanie zapachem innego jedzenia oraz gotowe potrawy wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, aby nadawały się do spożycia, nie tracąc nic ze swoich walorów smakowych oraz estetycznych. Wybierając miseczki z przykrywką z naszej oferty, będziesz w stanie szczelnie zamknąć w nich swoje ulubione owoce, przygotowany do pracy lub szkoły posiłek, a także zapas smakowitych dań na kolejne dni.

Praktyczne miski na owoce z pokrywką

Przetrzymywane w lodówce świeże składniki często już po kilku dniach tracą swój estetyczny wygląd i doskonały smak. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po funkcjonalną miskę na owoce z pokrywką. Umożliwia ona zachowanie nienagannego stanu jedzenia na dłużej niż w przypadku przechowywanych produktów w szufladzie lodówki lub na jej półkach.

Miseczki z przykrywką

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele estetycznie wykonanych naczyń dostępnych w różnych kolorach. W trosce o wygodę klientów, każda miska na owoce z pokrywką oraz pozostałe tego typu produkty nadają się do przechowywania w lodówce, a po ściągnięciu przykrywki także do używania w piekarniku oraz kuchence mikrofalowej. W praktycznych miseczkach możesz również zaserwować wiele przekąsek czy potraw, które w razie potrzeby z łatwością zabezpieczysz szczelną pokrywką.

 

Zapraszamy do zakupu!

Nowość Promocja