Boże Narodzenie 

Zimowa Wyprzedaż to najlepsza czas na zakupy w najniższych cenach. Nie przegap okazji, żeby uzupełnić zapasy na następny rok. Dekoracje marki Alessi, zastawa stołowa Toy's Delight marki Villeroy&Boch, niezwykłe figurki od Lladro, Fitrz&Floyd, anioły Rosenthal, czy inne wyjątkowo piękne przedmioty, które umilą czas nie tylko w święta, ale także w czasie całej zimy. 

Święta Bożego Narodzenie to czas kiedy możemy sprawić przyjemność najbliższym. Prezenty są nieodzownym elementem każdej choinki. Warto obdarować prezentem, który zostanie z nami na dłużej, nie zużyjemy go, ani nie zjemy ;), a będzie pamiątką tego czasu. Porcelana jest szlachetnym materiałem, a przedmioty z niej wykonane są niezwykłe i niecodzienne

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć wyjątkowe pomysły na prezenty dla każdego, dla kolekcjonera figurek, zbieracza kubków, smakosza kawy z filiżanek, czy romantycznego przyjaciela, który spędza czas przy nastrojowych świecznikach. Wytwórnie takie jak Villeroy&Boch, Alessi, Rosenthal, Goebel, AS Ćmielów, Lladro czy Kaiser, od lat zaskakują nas nowościami, aby prezenty pod choinką zawsze były wyjątkowe i pięknie zapakowane.

Podarowanie prezentu najbliższym w tym pięknym czasie dla radość nie tylko obdarowanemu, ale także jest to satysfakcja dla nas, kiedy patrzymy, jak spełniamy małe marzenia naszym bliskim. Piękna broszka, naszyjnik czy inny element biżuterii jest mile postrzegany przez kobiety, figurki kolekcjonerskie, kubki i filiżanki są lubiane przez wszystkich, a piękna przytyka, choinkowa zawieszka to wspaniały prezent dla najmłodszych domowników.

Wystrój stołu i dekoracje domu to ważne elementy w okresie świąt. Dają poczucie wyjątkowości tego czasu. Udekorowana choinka ozdobiona różnorodnymi zawieszkami, bombkami, światełkami i łakociami to raczej niezbędny element każdego wnętrza. 

na stronę
Nowość Promocja