Zegar Jesień 32cm Alfons Mucha

Zegar z kolekcji Artis Orbis marki Goebel z widocznym mechanizmem i zdobiony prawdziwym złotem. Zegar został wykonany ze szkła optycznego, ozdobiony słynną reprodukcją wybitnego malarza i grafika Alfonsa Muchy Jesień. Polerowana góra zegara tworzy efekt lustra.
Został wykonany ręcznie. Dołączony certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

66-879-84-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
1 310,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Alfons Maria Mucha (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach, zm. 14 lipca 1939 w Pradze) − czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siècle'u.Twórczość Muchy łączy tradycje bizantyjskie i współczesne. Znakiem rozpoznawczym Muchy są grafiki kobiet w stylu belle époque – wyidealizowana postać pięknej kobiety otoczonej naręczem kwiatów i liści, symbolami i arabeskami.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoCztery pory roku
ArtystaAlfons Mucha
Rozmiar32cm
Materiałkryształ
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja