Zegar 23cm Topaz Alfons Mucha

Zegar z kolekcji Artis Orbis wykonany z najwyższej jakości szkła kryształowego marki Goebel, ozdobiony jedną z najsłynniejszych reprodukcji wybitnego malarza i grafika Alfonsa Muchy - Topaz. Piekna dekoracja wnętrza Twojego domu.
Został wykonany ręcznie. Dołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

66-523-21-8
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
685,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Alfons Maria Mucha (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach, zm. 14 lipca 1939 w Pradze) − czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siècle'u.Twórczość Muchy łączy tradycje bizantyjskie i współczesne. Znakiem rozpoznawczym Muchy są grafiki kobiet w stylu belle époque – wyidealizowana postać pięknej kobiety otoczonej naręczem kwiatów i liści, symbolami i arabeskami.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoTopaz
ArtystaAlfons Mucha
Rozmiarwys. 23 cm
Materiałkryształ
Nowość Promocja