Wazon 30 cm Cztery Pory Roku - Jesień / Zima 1900 - Alfons Mucha

Wazon Cztery Pory Roku - Jesień / Zima 1900 z kolekcji Artis Orbis marki Goebel. Wazon wykonany ze szkła i ozdobiony słynną reprodukcją wybitnego malarza i grafika Alfonsa MuchyWidok z przodu i z tyłu z dwoma różnymi motywami.
Alphonse Mucha w swoich obrazach stylizuje kobiety i rośliny na ornament ponadczasowej estetyki.
 

66-901-08-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
765,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze:
Alfons Maria Mucha (ur. 24 lipca 1860 w Iwanczycach, zm. 14 lipca 1939 w Pradze) − czeski grafik i malarz, jeden z czołowych przedstawicieli secesji i fin de siècle'u.Twórczość Muchy łączy tradycje bizantyjskie i współczesne. Znakiem rozpoznawczym Muchy są grafiki kobiet w stylu belle époque – wyidealizowana postać pięknej kobiety otoczonej naręczem kwiatów i liści, symbolami i arabeskami.

Opis

StylPonadczasowy
KolekcjaArtis Orbis
DziełoCztery Pory Roku - Jesień / Zima 1900
ArtystaAlfons Mucha
Szerokość20 cm
Wysokość30 cm
Głębokość9 cm
Materiałszkło
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja