Świecznik - tealight 7,5 cm Carota con amici - Rosina Wachtmeister

Świecznik - tealight o wysokości 7,5 cm z motywem obrazu Carota con amici Rosiny Wachtmeister kotów w kolorach sepii, wykonany z porcelany Goebel.
Kolekcja z kotami Rosiny Wachtmeister to kolorowe akcenty dla przytulnego domu, na które składają się wysokiej jakości ozdoby i akcesoria: romantyczne latarnie z filigranowymi oknami, obrazki, figurki, ale także porcelanowe i szklane naczynia wykonane z najwyższej klasy materiałów.

66-915-76-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
Stan: Ostatnia sztuka.

130,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Rosina Wachtmeister - jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
„Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRosina Wachtmeister
KolekcjaRosina Wachtmeister - koty
Średnica7,5 cm
Szerokość7,5 cm
Wysokość7,5 cm
Materiałporcelana
Mycie w zmywarce:nie zaleca się

Produkty powiązane

Nowość Promocja