Obniżka!

Kubek koty Wiosna 0,4l Rosina Wachtmeister

Kubek z motywem obrazu Promavera - Wiosna, wykonany z porcelany niemieckiej Goebel.
Kolekcja Rosiny Wachtmeister - to piękne i kolorowe akcenty dla przytulnego domu, na które składają się wysokiej jakości ozdoby i akcesoria: romantyczne latarnie z filigranowymi oknami, obrazki, figurki, bibeloty, ale także porcelanowe i szklane naczynia wykonane z najwyższej klasy materiałów.

66-860-13-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

175,00 zł
157,50 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 159,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

O projektancie:
Rosina Wachtmeister
- jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
„Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRosina Wachtmeister
KolekcjaRosina Wachtmeister - koty
Rozmiarwys. 11 cm
Pojemność0,4 l
MateriałPorcelana Bone China
Nowość Promocja