Figurka Ciekawy Anioł 24cm

Figurka Anioła, któreo wyraźnie coś ciekawi. Rzeźba wykonana jest z porcelany Lladro i malowana ręcznie pastelowymi kolorami. Całość wykończona jest błyszczącą glazurą - najwyższej jakości szkliwem. Figurka zaprojektowa została w 1977r. przez Salvadora Debón.

01004960
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
914,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 914,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

ProjektantSalvador Debón
Rozmiar24x12 cm
Materiałporcelana
Kategorie figurekAnioły

Produkty powiązane

Nowość Promocja