Figura Szlachetny anioł

Przedstawiając wspaniałego Anioła od renomowanej firmy Lladro, podkreślamy wyjątkowy kunszt rzemieślniczy i niezrównane piękno porcelany. Ta urocza figura emanuje nie tylko duchową siłą, ale również subtelnością i elegancją, która dodaje niepowtarzalnego uroku każdemu wnętrzu. Doskonała jako dekoracja do salonu, sypialni czy biura, wywołuje ona uczucie spokoju i nadziei, przypominając o niebiańskiej obecności w naszym życiu. Jest to także wyjątkowy prezent, który z pewnością doceni każdy miłośnik sztuki i piękna. Zakup tej figurki to nie tylko inwestycja w estetykę, ale również w duchowe bogactwo naszego otoczenia. Pozwól, by Anioł od Lladro stał się symbolem harmonii i inspiracji.

01008438
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
4 198,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

StylNaturalistyczny
ProjektantErnest Massuet
Rozmiar13x42 cm
Materiałporcelana
Kategorie figurekAnioły
Nowość Promocja