Figurka Hug Too15cm Romero Britto

Porcelanowa figurka Hug Too z najwyższej jakości porcelany Goebel Romero Britto. Kolorowe, radosne postaci są idealnym prezentem dla dziecka, na urodziny, bądź do dekoracji każdego wnętrza. Figurka przytwierdzona do drewnianej podstawy.

66-451-89-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
650,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Romero Britto zaprojektowana dla marki Goebel to seria niezwykle kolorowych, pełnych radości figurek, naczyń i dodatków. Projektant używa żywych kolorów i śmiałych wzorów jako wizualnego języka nadziei i szczęścia.
Elementy kolekcji są idealne nie tylko dzieci, czy na prezent, ale także do każdego wnętrza, które potrzebuje kolorów i radości.

Figurka należy do edycji limitowanej w ilości 1000 sztuk. Każdy egzemplarz posiada certyfikat i swój unikalny numer. 

O projektancie:
Romero Britto - ur. 6 października 1963 roku, amerykańsko-brazylijski artysta pop-artowy, malarz i rzeźbiarz. W swej sztuce łączy elementy kubizmu, neo-popu i graffiti. Mieszka w Miami na Florydzie. Romero Britto używa żywych kolorów i odważnych wzorów. Był wyróżniony dzięki największej wystawie sztuki publicznej w historii Hyde Parku a także wystawie w muzeum w Luwrze. Tworzy sztukę, która przemawia do wszystkich!

Opis

StylNowoczesny
ProjektantRomero Britto
Rozmiar15,5 cm
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja