Figurka Przejażdżka 27cm

Porcelanowa figurka Lladro przedstawiająca scenkę, na której młoda para jedzie skuterem na przejażdżkę. Uchwycono ruch, magiczny moment i romantyczną chwilę, gdzie dwoje ludzi miło spędza wspólny czas. Pastelowe kolory zbliżają nas do natury, nadając figurce ponadczasowy chatakter. To indealny prezent dla dwojga ludzi z okazji ślubu czy rocznicy.

01009231
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
6 917,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

StylNaturalistyczny
ProjektantMarco Antonio Noguerón
Rozmiar27x27 cm
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja