Figurka Prawdziwy Przyjaciel 37x49cm

Figurka - popiersie pięknej młodej dziewczyny i jej konia, wykonana z porcelany słynnej manufaktury Lladro z Hiszpanii. Dziewczyna z kwiatem z porcelanowych płatków we włosach, czule obejmuje konia, swojego najwierniejszego przyjaciela. Figurka wykonana ręcznie z najwyższej jakości porcelany.

Edycja limitowana 3000 szt. Załączony certyfikat.

01008666
Stan: Wysyłka do 17 dni

Bezpłatna dostawa
12 137,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

ProjektantAlfredo Llorens
Rozmiar37x49 cm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja