Figurka 46cm Baletnica - Romero Britto

Figurka porcelanowa projektu Romero Britto dla Goebel w limitowej edycji 1000 szt. Figurka przedstawia kolorową baletnicę - barwy i styl charakterystyczny dla tego nieprzeciętnego artysty. Przymocowana do czarnej drewnianej podstawy.

Edycja limitowana, numerowana z certyfikatem!

66-451-01-4
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
Stan: Ostatnia sztuka.

Bezpłatna dostawa
4 850,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Romero Britto zaprojektowana dla marki Goebel to seria niezwykle kolorowych, pełnych radości figurek, naczyń i dodatków. Projektant używa żywych kolorów i śmiałych wzorów jako wizualnego języka nadziei i szczęścia.
Elementy kolekcji są idealne nie tylko dzieci, czy na prezent, ale także do każdego wnętrza, które potrzebuje kolorów i radości.

O projektancie:
Romero Britto - ur. 6 października 1963 roku, amerykańsko-brazylijski artysta pop-artowy, malarz i rzeźbiarz. W swej sztuce łączy elementy kubizmu, neo-popu i graffiti. Mieszka w Miami na Florydzie. Romero Britto używa żywych kolorów i odważnych wzorów. Był wyróżniony dzięki największej wystawie sztuki publicznej w historii Hyde Parku a także wystawie w muzeum w Luwrze. Tworzy sztukę, która przemawia do wszystkich!

Opis

StylNowoczesny
ProjektantRomero Britto
Rozmiar46cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja