Figurka Koty - Miejsce w ogrodzie 11 cm - Rosina Wachtmeister

Figurka Koty Miejsce w ogrodzie - Rosina WachtmeisterUrocze, kolorowe aksamitne łapy z uroczymi detalami wkradają się do naszych serc. Koty i akcesoria ozdobione kolorami przynoszą słońce, radość, ciepło i szczęście w każdym domu. Oryginalne motywy firma Goebel przeniosła z obrazów projektantki także na nowe formy kubków, wazonów i innych elementów dekoracji wnętrz.

31-400-76-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

286,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

O projektancie:
Rosina Wachtmeister
- jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń , mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRosina Wachtmeister
DziełoMiejsce w ogrodzie
Szerokość13 cm
Wysokość11 cm
Głębokość6 cm
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja