Salaterka 26cm - Tajemniczy Ogród

Kolekcja Tajemniczy Ogród firmy Rosenthal - porcelana bone china w odcieniu  ecru, udekorowana wykwintnym, ale subtelnym motywem kwiatowym, zaprojektowanym przez szwajcarską projektantkę Regula Stüdli. Elementów kolekcji zostały wykonany z cienkiej porcelany, a subtelny kształt podkreśla dekorację.

10530-405101-13326
Stan: Wysyłka do 7 dni*

Bezpłatna dostawa
560,00 zł
532,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 520,80 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Kolekcja Tajemniczy Ogród - delikatna porcelana bone china o pięknym odcieniu, udekorowana wykwintnym, ale subtelnym motywem kwiatowym, zaprojektowanym przez szwajcarską projektantkę Regula Stüdli. Każdy z elementów kolekcji zostałl wykonany z cienkiej, zwiewnej porcelany, której subtelny kształt doskonale podkreśla dekoracja kwiatowa. Tajemniczy Ogród to kolekcja, która niesie ze sobą podziw, piękno i elegancję. Uzupełnieniem kolekcji jest seria szklanych, pełnych wdzięku wazonów.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantRegula Stüdli
KolekcjaTajemniczy Ogród
Pojemność26cm
MateriałPorcelana Bone China
Mycie ręcznetak
Nowość Promocja