Filiżanka ze spodkiem 0,35l Tric Sunshine

Lśniąca i jasna filiżanka Tric Sunshine, nawet w pochmurny dzień poprawi humor. Delikatna, biała porcelana marki Arzberg utrzymuje ciepło świeżo zaparzonej kawy czy herbaty, a złoty kolor błyszczy elegancko, emanując komfortem i niepowtarzalnym stylem.

Ta filiżanka może stać się wyjątkowym podarkiem dla Twoich bliskich i dla Ciebie - zapakowana jest w prezentowe cudownie błyszczące złote pudełko.

49700-650014-14850
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
325,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Arzberg została założona w 1887 roku i od tamtej pory ta niemiecka wytwórnia jest producentem najwyższej jakości porcelany. W 1931 roku model zaprojektowany przez inż. Hermanna Gretacha – FORM 1382 – zrewolucjonizował ówczesny rynek wyrobów z porcelany. Jego słowa: „Nie możemy dłużej pozwalać sobie na dostarczanie na rynek produktów, którymi konsument może cieszyć się tylko krótko, ponieważ szybko stają się one niepraktyczne, niemodne i nieeleganckie”, stały się filozofią firmy.
Od tamtego momentu, aż do dziś firma Arzberg jest pionierem w tworzeniu nowych wzorów, a przy ich projektowaniu kieruje się zasadą: „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość”. Całość produkcji odbywa się w fabryce w Niemczech w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Opis

StylPonadczasowy
Rozmiarfiliżanka wysokość 6,5cm spodek 12cm
Pojemność0,35l
Materiałporcelana
Mycie w zmywarce:tak
Używanie w mikrofali:nie
Nowość Promocja