Dzbanek do kawy 1,5 l - TAC Skin Gold

Dzbanek do kawy o pojemności 1,5l ozdobiony jest złotym wzorem i wykonany z wysokiej jakości porcelany Rosenthal. Kolekcja TAC Skin Gold - geometryczna, nowoczesna, zaprojektowana przez legendarnego europejskiego architekta Waltera Gropisua. Kolekcja marki Rosenthal łączy w sobie wyjątkową funkcjonalność z nowatorską stylistyką. Serwis odważnie zestawia kolor złoty z bielą i łagodzi ją charakterystycznymi miękkimi zaokrągleniami.

11280-403255-14030
Stan: Wysyłka do 7 dni*

Bezpłatna dostawa
1 195,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantWalter Gropius
KolekcjaTAC Skin Gold
Pojemność1,5 l
Materiałporcelana
Projekt z roku2014
NagrodyIF Design Award 1970

Produkty powiązane

Nowość Promocja