Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Szklanka do latte macchiato Artesano - Villeroy & Boch
Szklanka do latte macchiato Artesano Villeroy & Boch to eleganckie i funkcjonalne naczynie wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Pojemność 250 ml sprawia, że idealnie nadaje się do warstwowych kaw mlecznych, takich jak latte macchiato, podkreślając ich efektowny wygląd. Transparentne szkło eksponuje napój, a kolekcja Artesano łączy nowoczesną prostotę z ponadczasową elegancją. Szklanka jest odporna na wysoką temperaturę, można ją myć w zmywarce i używać w mikrofalówce, co czyni ją praktycznym wyborem na co dzień.
Data dostępności:
Villeroy & Boch to niemiecka marka z wielkimi tradycjami. Manufaktura została założona w 1748 roku i do dziś stanowi jedną z najbardziej znanych i cenionych na świecie producentów najwyższej jakości porcelany.
Firma specjalizuje się w głównie w produkcji porcelanowej zastawy stołowej, ale również produkuje figurki oraz wyroby szklane i kryształowe. Jako jeden z wiodących producentów porcelany na świecie, marka Villeroy & Boch łączy w sobie głębokie tradycje z nowoczesnymi trendami i zdobnictwem. Zarówno miłośnicy porcelany tradycyjnej o klasycznej formie, jak i zwolennicy nowoczesnych form i zdobień znajdą w jej asortymencie odpowiednie dla siebie kolekcje.
Szklanka do latte macchiato Artesano Villeroy & Boch to eleganckie szkło stworzone z myślą o miłośnikach kaw mlecznych i nowoczesnego designu.
Wykonana z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, łączy trwałość, funkcjonalność oraz minimalistyczną estetykę kolekcji Artesano.
Szklanka o pojemności 250 ml doskonale sprawdza się do latte macchiato oraz innych kaw warstwowych, podkreślając ich efektowny wygląd. Zobacz więcej: szklanki • Villeroy & BochRozwiń opis produktu
Idealna do latte macchiato
Najważniejsze zalety
Specyfikacja produktu
| Styl | Ponadczasowy |
| Kolekcja | Artesano Hot&Cold Beverages |
| Pojemność | 250 ml |
| Średnica | 90 mm |
| Wysokość | 114 mm |
| Materiał | szkło borokrzemowe |
| Mycie w zmywarce: | tak |
| Używanie w mikrofali: | tak |
| Zestaw | 2 sztuki |
| Podmiot odpowiedzialny | Villeroy-Boch AG Saaruferstraβe 1-3 66693 Mettlach Germany information@villeroy-boch.com |
Brak komentarzy od klienta w tym momencie.