Porcelanowa figurka "Kot Filemon" z manufaktury AS Ćmielów. Malowana ręcznie.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat.Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Sikorka" za fabryki AS Ćmielów. Wzór pochodzi z roku 1960.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana jest w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka Sowa fabryki AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1958. Projekt Hanny Orthwein.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe
Porcelanowa figurka "Kulik" AS Ćmielów. Wzór pochodzi z roku 1958.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.Figurka "Kulik" występuje w dekoracjach:-biała-czarna, w paski
Porcelanowa figurka "Paw" zaprojektowana przez przez Mieczysława Naruszewicza i wytworzona w Manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1965.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Perkoz" zaprojektowana przez przez Mieczysława Naruszewicza i wytworzona w Manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1957.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Indyk" zaprojektowana przez Mieczysława Naruszewicza i wykonana w Manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1959.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Marabut" zaprojektowana przez Henryka Jędrasiaka i wytworzona w manufakturze porcelany AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1959.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Sroka" z manufaktura AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1957.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Cietrzew".Wzór pochodzi z roku 2005.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Kiwi", zaprojektowana przez Lubomira Tomaszewskiego, wykonana z manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1958.Figurki posiadają indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowane w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Żuraw" zaprojektowany przez Kazimierza Czubę i wytworzona w manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1962.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka "Dzik", projektu Mieczysława Naruszewicza, wykonana w manufakturze AS Ćmielów.Wzór pochodzi z roku 1957.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.
Porcelanowa figurka Zajączek.Wzór pochodzi z roku 1960.Figurka posiada indywidualny numer sygnowany na spodzie oraz certyfikat. Zapakowana w pudełko prezentowe.