Obniżka!

Figurka Podróż Mikołaja 26cm Jim Shore

Figurka świętego Mikołaja z dzwonkami w wyjątkowym rustykalnym stylu, który niewątpliwie jest charakterystyczny dla projektów Jima Shore’a. Projekt figurki w limitowanej edycji na rok 2017. Urzekający projekt figurki niewątpliwie potwierdza styl znakomitego artysty Jima Shore’a dla marki Heartwood Creek i Enesco. Dekoracja bożonarodzeniowa w ludowym stylu jest ręczne malowana, co  nadaje jej unikalność i wyjątkowość. Figurka zapakowana jest w firmowe pudełko. 

4058783
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
319,00 zł
159,50 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 271,15 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

JIM SHORE

Jim Shore i jego kolekcja Heartwood Creek® świętuje piętnaście lat wspaniałej i wielokrotnie nagradzanej pracy.

Na całym świecie kolekcja prezentuje niepowtarzalny ręcznie rzeźbiony styl Jima Shore, który łączy tradycyjne motywy amerykańskiej i europejskiej sztuki ludowej z motywami i formami, obszerną paletą kolorów i dbałością o szczegóły, tworząc wspaniałe kolekcje dekoracji wnętrz.

Wszystkie figury są ręcznie malowane, zapewniając jakość i autentyczność.

W ciągu ostatnich piętnastu lat kolekcja Heartwood Creek ewoluowała od zaledwie kilku figurek Mikołajów do obszernej kolekcji na sezon Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Jim Shore projektuje figury aniołów i zwierząt, a każdy projekt pozostał wierny oryginalnemu stylowi Jimai jego miłości do kolorów i bogatej tradycji sztuki ludowej.

Opis

Rozmiar26,5cm
Materiałspiek alabastrowy
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja