Wazon 26cm - Vase of Phases, biały

Wazony Vase of Phases to propozycja dla wielbicieli sztuki nowoczesnej. Niezwykły, awangardowy projekt amerykańskiego plastyka Drora Benshetrit’a, założyciela Studia Dror Design. Wazony Rosenthal wykonane ze szlachetnej porcelany, o nietuzinkowej formie, która wygląda jakby były stłuczone i posklejane. To zabawa formą i odważne, niekonwencjonalne podejście do designu.

14255-100102-26026
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
Bezpłatna dostawa
840,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylNowoczesny
ProjektantDror Benshetrit
KolekcjaVase of Phases
Rozmiarwys. 26 cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja