Wazon 21cm - Vase of Phases

14255-105000-26021
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
Bezpłatna dostawa
840,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Wazony Vase of Phases to propozycja dla wielbicieli sztuki nowoczesnej. Niezwykły, awangardowy projekt amerykańskiego plastyka Drora Benshetrit’a, założyciela Studia Dror Design. Wazony wykonane ze szlachetnej porcelany, o nietuzinkowej formie, która wygląda jakby były stłuczone i posklejane. To zabawa formą i odważne, niekonwencjonalne podejście do designu.

Manufaktura Rosenthal swoją niepodważalną elegancją,  wyrafinowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania  zachwyca już od ponad 130 lat. Stała się niezaprzeczalnym synonimem luksusu i obiektem pożądania.

Współcześnie w ofercie marki znajduje się  bardzo wiele form i wzorów. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania i prowadzenia fabryki zapoczątkowanego przez jej założyciela - Philipa Rosenthala. Zakładał on, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal wytwarza i sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu, jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy design Andy'iego Warhola i jego kolekcji.

Opis

StylNowoczesny
ProjektantDror Benshetrit
KolekcjaVase of Phases
Rozmiarwys. 21 cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja