Wazon Wielka Fala 16 cm - Katsushika Hokusai

Wazon porcelanowy – „Wielka fala” Katsushiki Hokusaia marki Goebel

Ikoniczny motyw „Wielka fala” autorstwa Katsushiki Hokusaia zdobi ten elegancki, minimalistyczny porcelanowy wazon o nowoczesnej formie z asymetrycznym otworem z eleganckim platynowym dekorem. To połączenie tradycyjnej japońskiej sztuki z nowoczesnym designem sprawia, że wazon staje się wyjątkową ozdobą wnętrza, wprowadzając do domu harmonię i artystyczny charakter.

Doskonale nadaje się do eksponowania pojedynczych kwiatów, gałązek lub innych kompozycji dekoracyjnych. Dostępny w dwóch rozmiarach, stanowi zarówno piękny element wystroju, jak i wyjątkowy pomysł na prezent dla miłośników sztuki i designu.

67-075-11-1
Stan: Wysyłka do 14 dni

Bezpłatna dostawa
450,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższego gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa. Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Opis

StylPonadczasowy
ProjektantKatsushika Hokusai
DekorWielka Fala
DziełoWielka Fala w Kanagawie
Średnica160 mm
Wysokość160 mm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe
Rodzaj produktuWazon

Produkty powiązane

Nowość Promocja