Pojemnik szklany Drzewo Życia 17cm - Gustaw Klimt

Szklany pojemnik z motywem obrazu Drzewo Życia malarstwa Gustawa Klmita. Tree of Life to jeden z najsłynniejszych obrazów tego wybitnego symbolisty. Pojemnik ten może mieć wiele zastosowań w Twoim wnętrzu. W jadalni jako pojemnik na ciastka, w salonie- element dekoracji, czy w Twojej sypialni-puzderko na biżuterię.
Wykonany ręcznie w fabryce Goebel

66-488-48-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
490,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

ołączony jest do niego certyfikat potwierdzający najwyższą jakość wyrobu.

Firma Goebel sięga korzeniami do jednej z najbardziej cenionych fabryk porcelany na świecie - manufaktury Rosenthal. Powstała w 1871 roku w bawarskiej miejscowości Rödental i od początku swej działalności zachwyciła jakością swoich wyrobów.
Współpracuje z wybitnymi, współczesnymi artystami, co owocuje produkcją pięknych, specjalnie zaprojektowanych kolekcji. Na produktach najwyższgo gatunku można podziwiać wzory wzięte z największych klasyków malarstwa.
Porcelana Goebel zachwyca swoją jakością oraz oryginalnością wzorów i form.

Informacje o autorze obrazu:
Gustav Klimt (ur. 14 lipca 1862 roku w Baumgarten, dziś w Penzing, 14 dzielnicy Wiednia, zm. 6 lutego 1918 w Wiedniu) – austriacki malarz i grafik, symbolista. Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli secesji, przywódca wiedeńskiego modernizmu.

Opis

KolekcjaArtis Orbis
DziełoDrzewo życia
ArtystaGustav Klimt
Rozmiar17,5cm/⌀17cm
Materiałszkło
OpakowaniePrezentowe

Produkty powiązane

Nowość Promocja