Obniżka!

Figurka 8 cm Kot z kostką - Rosina Wachtmeister

Kot z kostką na szczęście. Projektantka Rosina Wachtmeister nadała tytuł tej porcelanowej rzeźbie "Gioco di dadi "Figurka wykonana jest porcelany marki Goebel.

31-361-01-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h
Stan: Ostatnia sztuka.

120,00 zł
116,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 115,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Rosiny Wachtmeister - to piękne i kolorowe akcenty dla przytulnego domu, na które składają się wysokiej jakości ozdoby i akcesoria: romantyczne latarnie z filigranowymi oknami, obrazki, figurki, bibeloty, ale także porcelanowe i szklane naczynia wykonane z najwyższej klasy materiałów.
A wszystko to ozdobione motywami ślicznych kotów.

Kolekcja jest ręcznie malowana. Do każdego egzemplarza dołączany jest certyfikat potwierdzający najwyższą jakoś wyrobu.

O projektancie:
Rosina Wachtmeister
- jako zdeklarowana miłośniczka kotów, swoimi pracami na ich temat wie jak uszczęśliwić wielbicieli tych zwierząt. Jej prace powstają w małym miasteczku w Umbrii, niedaleko włoskiej stolicy. Swoją pomyślną współpracę z firmą Goebel rozpoczęła w 1997r.
„Najważniejsze i najpiękniejsze w moim życiu są moje marzenia. Czasami przenikają one do rzeczywistości, czasami rzeczywistość przenika do moich marzeń” – mówi o sobie artystka. I rzeczywiście, oglądając jej prace przenosimy się w świat marzeń, pełen uroku, czarujący, nieskomplikowany.
Jest znaną i cenioną artystką na całym świecie. Koty Rosiny Wachtmeister zarażają optymizmem, a intensywne barwy jej prac w połączeniu z oryginalnymi kształtami bezwiednie wywołują uśmiech na twarzy. Artystka maluje, rzeźbi, pisze i ilustruje książki.

Opis

ProjektantRosina Wachtmeister
KolekcjaRosina Wachtmeister - koty
Szerokość7 cm
Wysokość8 cm
Głębokość4 cm
Materiałporcelana
OpakowaniePrezentowe
Nowość Promocja