Figurka 46 cm Swing - Romero Britto

Figurka porcelanowa Swing projektu Romero Britto dla Goebel w limitowej edycji 499 szt. Tańcząca para w niezwykłych barwach i stylu charakterystycznym dla tego artysty. Przymocowana do czarnej drewnianej podstawy. Swing to styl jazzowy, którego korzenie sięgają lat dwudziestych XX wieku w USA. W erze Swinga rozrywka i sztuka były bardzo blisko siebie. Wymiary figurki wysokość 46 cm, szerokość 17 cm, długość 34 cm.

Edycja limitowana z certyfikatem!

66-451-77-1
Stan: Wysyłka do 14 dni

Bezpłatna dostawa
5 163,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Romero Britto zaprojektowana dla marki Goebel to seria niezwykle kolorowych, pełnych radości figurek, naczyń i dodatków. Projektant używa żywych kolorów i śmiałych wzorów jako wizualnego języka nadziei i szczęścia.
Elementy kolekcji są idealne nie tylko dzieci, czy na prezent, ale także do każdego wnętrza, które potrzebuje kolorów i radości.

Romero Britto - ur. 6 października 1963 roku, amerykańsko-brazylijski artysta pop-artowy, malarz i rzeźbiarz. W swej sztuce łączy elementy kubizmu, neo-popu i graffiti. Mieszka w Miami na Florydzie. Romero Britto używa żywych kolorów i odważnych wzorów. Był wyróżniony dzięki największej wystawie sztuki publicznej w historii Hyde Parku a także wystawie w muzeum w Luwrze. Tworzy sztukę, która przemawia do wszystkich!

Opis

StylNowoczesny
ProjektantRomero Britto
Rozmiar34 x 17 x 46 cm
Długość34 cm
Szerokość17 cm
Wysokość46 cm
Materiałfigurka: porcelana, podstawka: drewno
Uwagiedycja limitowana 499 szt z certyfikatem
Rodzaj produktuFigurka

Produkty powiązane

Nowość Promocja