Figurka Big Apple 17cm Romero Britto

Porcelanowa figurka marki Goebel.Big Apple to obraz wielkiego kolorowego jabłka. Motyw pochodzi z obrazu malarza Romero Britto. Figurka przytwierdzona jest do drewnianego podestu. Ta wyjątkowa dekoracja wnętrz rozweseli każdą przestrzeń.

66-451-95-1
Stan: Dostępny. Wysyłka 24h

Bezpłatna dostawa
738,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Kolekcja Romero Britto zaprojektowana dla marki Goebel to seria niezwykle kolorowych, pełnych radości figurek, naczyń i dodatków. Projektant używa żywych kolorów i śmiałych wzorów jako wizualnego języka nadziei i szczęścia.
Elementy kolekcji są idealne nie tylko dzieci, czy na prezent, ale także do każdego wnętrza, które potrzebuje kolorów i radości.

O projektancie:
Romero Britto - ur. 6 października 1963 roku, amerykańsko-brazylijski artysta pop-artowy, malarz i rzeźbiarz. W swej sztuce łączy elementy kubizmu, neo-popu i graffiti. Mieszka w Miami na Florydzie. Romero Britto używa żywych kolorów i odważnych wzorów. Był wyróżniony dzięki największej wystawie sztuki publicznej w historii Hyde Parku a także wystawie w muzeum w Luwrze. Tworzy sztukę, która przemawia do wszystkich!

Opis

StylNowoczesny
ProjektantRomero Britto
Rozmiar17cm
Materiałporcelana

Produkty powiązane

Nowość Promocja