Obniżka!

Figurka - Zając z kwiatami stojący

Zając stojący z porcelany, ręcznie wykonany i malowany. Kwiatuszki, którymi ozdobionia jest figurka są ręcznie,  płatek po płatku wykonane przez artystę manufaktury Lladro. Jest to dekoracja, która charakteryzuję tę niezwykłą wytwórnię. Figurka zapakowa jest w opakowanie firmowe, posiada ceryfikat.

01006100
Stan: Ten produkt obecnie nie występuje magazynie
Bezpłatna dostawa
990,00 zł
891,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 792,00 zł
Złóż zamówienie
tel. 883 370 908 | e-mail: info@manufakturastylu.pl

Więcej informacji

Historia figur Lladró rozpoczęła się w roku 1953, gdy to bracia Juan, José i Vicente Lladró stworzyli we własnym domu swoje pierwsze dzieła.
Te pieczołowice wykonane figurki już wtedy ujęły ludzi swym wyjątkowym czarem, wzbudzając duże zainteresowanie.
W latach 60-tych figury stawały się coraz słynniejsze na całym świecie. Wtedy powstało "City of Porcelain" - miasto porcelany, gdzie do dnia dzisiejszego artyści-rzemieślnicy, starannie, stoicko, pracują od pokoleń nad rzeźbiarskimi kreacjami. Ten skomplikowany i żmudny proces tworzenia jest gwarantem jakości, która zapewniła marce Lladró jej międzynarodową sławę.

Tą twórczą pasję, z jaką powstają figury Lladró cenią kolekcjonerzy i miłośnicy z całego świata. Naturalny wygląd oraz niezwykła dbałość o szczegóły powodują, że figury roztaczają wokół siebie niezwykły czar, urzekają i przyciągają uwagę.
Figury są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Nadają niesamowity charakter każdemu pomieszczeniu.

Opis

StylNaturalistyczny
ProjektantFulgencio García
Rozmiar14x9 cm
Materiałporcelana
Nowość Promocja